Kim jest Sobel? [wiek, wzrost, instagram, partnerka]

Kim jest Sobel? – Szymon Sobel

Sobel, czyli Szymon Sobel (ur. 22 listopada 2001 w Świdnicy), to wszechstronny polski artysta: piosenkarz popowy i hip-hopowy, autor tekstów, kompozytor oraz producent muzyczny. Zyskał sławę dzięki singlowi „Impreza” (certyfikat diamentowej płyty), a jego popularność wzrosła po wydaniu „Daj mi znać” (2020) z Michałem Szczygłem oraz solowego „Fiołkowe pole” (2021). Znany z unikatowego stylu i głębokich tekstów, Sobel wyróżnia się na polskiej scenie muzycznej. Jego debiutancki album „Pułapka na motyle” (2021) i minialbum „Kontrast” (2020) odniosły sukcesy, zdobywając odpowiednio diamentową i platynową płytę. Artysta był także nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk 2021 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, ugruntowując swoją pozycję na rynku muzycznym.

Ile lat ma Sobel?

Sobel, znany także jako Szymon Sobel, urodził się 22 listopada 2001 roku. W 2023 roku Sobel ma 22 lata. 

Ile wzrostu ma Sobel?

Informacje na temat wzrostu Sobla, znanego polskiego piosenkarza i rapera, nie są szeroko udostępniane publicznie. Szczegóły osobiste artysty, w tym jego wzrost, pozostają prywatne.

Sobel partnerka

Aktualnie brak jest publicznie dostępnych informacji na temat partnerki Sobela, znanego jako Szymon Sobel. Prywatne życie tego popularnego polskiego piosenkarza i rapera pozostaje poza światłem mediów, co obejmuje również szczegóły dotyczące jego relacji partnerskich.

Sobel Instagram

Sobel, aktywny pod nazwą użytkownika szymonsobel na Instagramie, cieszy się dużą popularnością. Z 25 postami zgromadził imponującą liczbę 578 tysięcy obserwujących, co świadczy o jego znaczącej obecności w mediach społecznościowych. Sam Sobel obserwuje tylko 8 profili, co podkreśla jego selektywny i skoncentrowany sposób używania tej platformy. Jego konto na Instagramie jest ważnym źródłem aktualności dotyczących jego twórczości i życia.