Maksymilian Ibisz

Kim jest Maksymilian Ibisz? [wiek, rodzice, Instagram, wzrost]

Maksymilian Ibisz jest synem Krzysztofa Ibisza i Anny Zajdler. Niedawno rodzice pochwalili się na mediach społecznościowych fotografiami z 20. urodzin młodzieńca. Wywołało to żywe reakcje internautów, którzy zauważyli, że Maksymilian wygląda bardzo podobnie do swojej mamy, Anny Zajdler. Co wiemy o przystojnym młodym człowieku? Czy idzie śladami słynnego taty?

Kim to jest Maksymilian Ibisz?

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów, Maksymiliana (21 lat) i Vincenta (14 lat). Pierwszy z nich jest efektem związku z Anną Zajdler (1998-2004), a drugi z Anną Nowak-Ibisz. Mimo że znany dziennikarz nie jest już z żadną z matek swoich dzieci, wciąż aktywnie uczestniczy w wychowaniu synów. Starszy z chłopców właśnie zdecydował się podążać drogą swojego sławnego ojca, który jest aktorem z wykształcenia.

Myślę, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Chociaż byśmy mówili, że to trudny i niewdzięczny zawód, to oni będą wykonywać zawód aktorski. Maks chce komentować sport, może będzie to robić. Na pewno gdzieś to będzie w tej medialnej sferze — mówi Krzysztof Ibisz.

Jak wynika z informacji na jednym z serwisów internetowych, Maksymilian nie eksponuje faktu, iż jego ojciec to znany prezenter. Preferuje normalne traktowanie przez rówieśników oraz nauczycieli:

Maks nie obnosi się z tym, kim jest jego ojciec, bo chce być w szkole normalnie traktowany. Chce sam dążyć do swoich celów, spełniać marzenia.

Chociaż tak jest, z pewnością młodzieniec może liczyć na wsparcie swojego taty. Czy osiągnie większe triumfy? Przekonamy się. Przewidujemy dla niego karierę, szczególnie że staje się coraz bardziej przystojny. Jakiś czas temu na Instagramie Anny Zajdler zamieszczono zdjęcie Maksymiliana obok swojego dziadka, do którego bardzo się upodobnił. W komentarzu pod fotografią można przeczytać, że Maks to sympatyczny chłopak, który z pewnością osiągnie wiele, jeśli pójdzie ścieżką swojego ojca i dziadka.

Zobacz:  Czym jest spotkanie GFE i klimat GFE? Wyjaśnienie Girlfriend experience

Maksymilian Ibisz – Instagram

Maksymilian posiada również konto na Instagramie pod nazwą „elmaxito_”. Na profilu można znaleźć 30 postów, a młodzieniec cieszy się popularnością, zgromadził bowiem 1776 obserwujących. Sam obserwuje 500 osób. W opisie profilu Maksymilian Zejdler wspomina o swojej pasji do sztuki oraz o uczęszczaniu na Akademię Sztuk Teatralnych we Wrocławiu

Maksymiian Ibisz – wzrost

A ile wynosi jego wzrost? Maksymilian Ibisz ma zbliżony wzrost do swojego ojca, Krzysztofa Ibisza, co można zauważyć na zdjęciach, na których się razem znajdują. Przybliżone oszacowanie wzrostu młodego mężczyzny wynosi około 188 cm.