Kim jest Daniel Duniak? [wiek, kariera, Instagram]

Od kilku lat Anna Dereszowska i Daniel Duniak są wspaniałą parą. Mężczyzna jest młodszy od aktorki o 4 lata i pracuje jako fotograf w dużej korporacji. Choć rzadko występują publicznie i nie publikują zdjęć na portalach społecznościowych, ich związek jest trwały i zgodny.

Związek Daniela Duniaka i Anny Dereszowskiej

Anna Dereszowska i Daniel Duniak dbają o prywatność i nie eksponują swojego uczucia. Spotkali się na zagranicznych wakacjach parę lat temu i od tego czasu są razem. Aktorka przyznała, że początkowo czuła się starsza, choć różnica wieku wynosi tylko 4 lata. Daniel zdecydował się przejąć inicjatywę w kwestii samorozwoju, co aktorce bardzo odpowiadało, przynosząc jej wewnętrzną zmianę.

Jak każda para, mają lepsze i trudniejsze chwile, ale te wzmacniają ich związek. Mają wspólnego syna, a Anna wychowuje również córkę z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim. Anna Dereszowska i Daniel Duniak kochają podróżować, zarówno za granicę, jak i po Polsce, szczególnie upodobali sobie urokliwe Mazury.

Razem prezentują się wspaniale

Już wspomnieliśmy, że ta para rzadko pokazuje się razem na publicznych imprezach. W 2018 roku zrobili jednak wyjątek i wzięli udział w festiwalu w Wenecji. Anna Dereszowska została zaproszona na to wydarzenie przez jedną z firm. Zakochani nie rozstawali się na tym wydarzeniu i robili sobie romantyczne zdjęcia. Wtedy dwa takie piękne zdjęcia trafiły na Instagram aktorki.

Zgadzamy się, że razem wyglądają naprawdę świetnie. Niestety, rzadko mieliśmy okazję to zauważyć, gdyż Anna i Daniel często trzymają swoje wspólne chwile dla siebie. Większość zdjęć można znaleźć na portalach plotkarskich, które darzą tę parę dużym zainteresowaniem. Również z przyjemnością śledzimy ich losy. Ich zdjęcia są zachwycające, co nie dziwi, biorąc pod uwagę urodę zarówno aktorki, jak i jej partnera.

Zobacz:  Co napisać jeśli chłopak nie odpisuje?

Z niecierpliwością będziemy obserwować dalsze losy tej pary i życzymy im wszystkiego najlepszego oraz długiego i szczęśliwego wspólnego życia.