Kim jest Żabson? [wiek, wzrost, Instagram]

Kim jest Żabson – życiorys

Żabson, czyli Mateusz Zawistowski, rozpoczął swoją muzyczną działalność w 2010 roku, stając się aktywnym uczestnikiem polskiej sceny rapowej od 2011 roku. Jego pierwszy utwór „Hejt mi more” ukazał się w 2012 roku. Ważnym punktem w jego karierze był 14 lipca 2015 roku, kiedy to wydał minialbum „NieKumam”, z którego pochodzi znany utwór „Do ziomów”. Następnie, 20 czerwca 2016 roku, pojawił się kolejny minialbum – „Passion Fruits”.

Przełomowym momentem w karierze Żabsona było wydanie albumu „To ziomal” 23 lutego 2018 roku, który osiągnął 3. miejsce na Polskiej liście przebojów – OLiS. Album ten zawierał takie hity jak „Incepcja”, „Los”, „DMT”, a także „Yakuzi” z Białasem, „Mantra” z Quebonafide oraz „Wszystko dobrze” z Borixonem. W 2018 roku Żabson dołączył także do grupy Chillwagon, założonej przez Tomasza Boryckiego, znanego jako Borixon.

Życie prywatne Żabsona

Żabson, znany w świecie muzyki jako Mateusz Zawistowski, jest w związku z Lili Janowską. Para często dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazując szczęśliwe chwile spędzone razem. Ich relacja zdaje się być silna i pełna wzajemnego wsparcia, co jest widoczne w ich wspólnych postach. Życie prywatne Żabsona, choć częściowo publiczne, jest również chronione przed nadmierną ekspozycją.

Ile lat ma Żabson?

Żabson, właściwie Mateusz Zawistowski, urodził się 2 lipca 1994 roku. Oznacza to, że w obecnym roku (2023) ma 29 lat. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej, znany z milionów wyświetleń na platformach takich jak Spotify.

Zobacz:  Appenzeller - opis rasy, hodowla i pielęgnacja, charakter, wady i zalety

Ile wzrostu ma Żabson?

Żabson, znany na scenie muzycznej, ma 186 cm wzrostu. Jego wysoka postura jest często podkreślana w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym, będąc jednocześnie influencerem.

Żabson – Instagram

Profil Żabsona na Instagramie, o nazwie użytkownika @zabsonziomal, prezentuje bogatą paletę jego życia muzycznego i osobistego. Z 1217 postami i imponującą liczbą 786 tysięcy obserwujących, profil ten jest dynamicznym miejscem interakcji z fanami. Jego najnowszy singiel, „Ryzykowny Biznes”, jest promowany linkiem do YouTube, co świadczy o aktywnym wykorzystywaniu platformy do promocji swojej twórczości muzycznej.